Okładka: "Jedz" - Nigel Slater

Jedz

Autor: Nigel Slater

Kategoria: Książki kucharskie

Data wydania: 24.05.2017


"Nigel to geniusz"
- Jamie Oliver

"Jeszcze nikt nie napisał czegoś tak dobrego. Jedz Nigela Slatera od razu przechodzi do klasyki gatunku".
- The Times

„Jedz. Mała księga szybkich dań” to niezastąpiony zbiór przepisów, z których możemy korzystać na co dzień. Ten gruby tomik w miękkiej oprawie zawiera 600 pomysłów na codzienne posiłki. Mnóstwo wspaniałych, prostych przepisów w praktycznym wydaniu, do których zawsze można sięgnąć i znaleźć dla siebie coś dobrego. Zwięzły tekst, zaledwie 5 do 12 linijek, poprzedza krótka lista produktów, a na stronie obok autor zamieszcza dodatkowe propozycje i pomysły, zostawiając trochę miejsca na notatki.

Książka od razu stała się bestsellerem. Księgarnia Amazon ogłosiła ją książką kucharską 2013 roku, była też najlepiej sprzedającym się tytułem tej kategorii według Guardiana. To doskonała propozycja dla osób gotujących na co dzień. Wystarczy otworzyć ją kilka razy, by zaczęła się miękko rozchylać, zachęcając do korzystania z przepisów. Ich zwięzły styl żywo przypomina twitterowe wpisy @NigelSlater. „Jedz” to pomysłowe, nowoczesne przepisy dla każdego, kto po prostu chce coś zjeść.

przejdź do sklepu...Kup książkę

Nigel Slater

Nigel Slater gotuje, pisze poczytne książki o jedzeniu i jest prezenterem telewizyjnych programów kulinarnych. Od dwudziestu lat prowadzi rubrykę kulinarną w „Observerze”. Jest autorem klasycznych książek kucharskich, dzienników kulinarnych oraz autobiograficznej powieści "Tost. Historia chłopięcego głodu", która zdobyła wiele nagród i została zekranizowana.

zobacz książki: Nigel Slater