Okładka: "Dbaj o siebie" - Nadia Narain, Katia Narain-Phillips

Dbaj o siebie

Autor: Nadia Narain, Katia Narain-Phillips

Kategoria: Poradniki

Data wydania: 23.05.2018


„Podaruję tę książkę wszystkim swoim znajomym!”
- KATE MOSS

„Poradnik dobrego samopoczucia, które płynie z wnętrza.”
- REESE WITHERSPOON

„Życiowa, błyskotliwa i pełna głębokiej mądrości.”
- SIENNA MILLER

„Dbaj o siebie” przebojem wdarła się na listy bestsellerów – pierwszy nakład wyprzedany zaledwie w tydzień – i zyskała rzeszę miłośników m.in.: Kate Moss, Jamiego i Jools Oliver, Reese Witherspoon. Sunday Times i Huffington Post ogłosiły bieżący rok „rokiem dbania o siebie”. To książka, która udowadnia, że jeżeli jesteś najlepszą wersją siebie, możesz dać więcej ludziom i światu.

Nauczyć się dbać o siebie to jak klepka po klepce, cierpliwie zbudować łódź ratunkową. Gdy już ją masz, choć wokół nadal szaleją fale, czujesz się bezpiecznie i pewnie. Gdy czujesz się źle, stajesz się bardziej samolubna i skupiona na sobie. Nie masz siły, by poświęcić uwagę ważnym dla ciebie ludziom lub sprawom.

„Dbaj o siebie” pokazuje, że słowa takie jak pokarm, odnowa, odbudowa, rozwój, energia, siła, ocalenie, miłość i dobroć to istota dbania o siebie. Znajdziesz w niej zarówno zbilansowane przepisy kulinarne, jak i zestaw narzędzi, w tym ćwiczenia medytacyjne i jogę, dzięki którym nauczysz się dbać o siebie, a siegając po coś, czego chcesz będziesz znała odpowiedź na pytanie - Czy to mnie nakarmi? Doda mi sił i energii? Odbuduje?

W różnych momentach życia dbanie o siebie może oznaczać coś innego. Książka podpowiada jakich narzędzi użyć jeśli przeżywasz poważne problemy – rozstanie, żałobę, przeprowadzkę. Motywuje także do stawiania przed sobą wyzwań, jeśli wszystko układa się dobrze i masz zapas czasu i sił.

Ta książka ma ci pomóc w znalezieniu własnej drogi!

Nadia Narain, Katia Narain-Phillips

Propagatorki zdrowego trybu życia Nadia i Katia od wielu lat pomagają innym, by czuli się wspaniale. Nadia od ponad 20 lat jest nauczycielką jogi, a wśród jej uczniów są m.in. Jools Oliver i Kate Moss. Jej siostra Katia prowadzi kawiarnię serwującą posiłki zgodne z dietą raw food.

zobacz książki: Nadia Narain, Katia Narain-Phillips