Okładka: "Rytuały na co dzień" - Nadia Narain, Katia Narain-Phillips

Rytuały na co dzień

Autor: Nadia Narain, Katia Narain-Phillips

Kategoria: Poradniki

Data wydania: 15.05.2019


„Nadzwyczaj praktyczna, bezpośrednia i szczera. Ład dla umysłu i pokarm dla ducha.”
- SUNDAY TIMES

Naucz się doceniać drobiazgi życia codziennego. Życie bez chwili refleksji i zastanowienia to prosta droga do zgorzknienia i wypalenia. Rytuały na co dzień uczynią zwykłe rzeczy wyjątkowymi, a te wyjątkowe – wspaniałymi.

Istotą rytuałów są trzy etapy: zatrzymanie się, zwrócenie uwagi i określenie intencji. Reszta to dodatki. Praktykowanie rytuałów pomoże ci poruszać się w natłoku spraw ze spokojem i rozwagą, a nie bezmyślnie i w pośpiechu. Proponowane w książce rytuały to zbiór przepisów, które pokazują jak zwyczajnym dniom przydać trochę słodyczy. Naucz się praktykować je krok po kroku.

Świadomie podejmij wysiłek, by zwolnić i zadbać o siebie. Zacznij żyć pełnią życia.

Nadia i Katia, propagatorki zdrowego trybu życia, od wielu lat pomagają innym, by czuli się wspaniale. Dzieląc się swoimi doświadczeniami, przystępnie radzą, jak praktykować rytuały każdego dnia. Poprzednia książka autorek "Dbaj o siebie" przebojem wdarła się na listy bestsellerów, a wśród jej miłośników są m.in.: Kate Moss, Jamie i Jools Oliverowie czy Reese Witherspoon.

Nadia Narain, Katia Narain-Phillips

Propagatorki zdrowego trybu życia Nadia i Katia od wielu lat pomagają innym, by czuli się wspaniale. Nadia od ponad 20 lat jest nauczycielką jogi, a wśród jej uczniów są m.in. Jools Oliver i Kate Moss. Jej siostra Katia prowadzi kawiarnię serwującą posiłki zgodne z dietą raw food.

zobacz książki: Nadia Narain, Katia Narain-Phillips